Павлоградці вшановують жертв Чорнобильської катастрофи

 

В понеділок, 25 квітня, біля пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС, який нещодавно був перенесений в район Міськгілки, пройшов ритуал пам’яті «Запали свічку».

Меморіал був освячений представниками місцевого духовенства. Представники влади, павлоградські учні та студенти, громадські діячі, ліквідатори аварії та переселенці з Чорнобильської зони поклали квіти до пам’ятника, запалили свічки в пам'ять про тих, хто загинув під час та після найстрашнішої техногенної катастрофи в історії людства.

 

26 квітня 30-річчя Чорнобильської катастрофи у Павлограді відзначили ходою та мітингом біля пам’ятного знаку.

Зранку у Спасо-Нероукотворного образа кафедральному соборі відслужили панахиду за загиблими та померлими чорнобильцями. Після чого учасники ЧАЕС, рятувальники на пожженирх автомобілях, священнослужителі, міська влада, керівники підприємств та організацій, мешканці міста пройшли ходою по вул. Леніна, К. Маркса до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

Уздовж руху колони учні шкіл утворили живий коридор. Вони оплесками зустрічали учасників ходи та випускали в небо голубів. Біля пам’ятного знаку пройшов мітинг. Учасники мітингу хвилиною мовчання та сиренами пожежних автомобілів вшанували пам’ять загиблих та померлих, покали квіти до пам’ятного знаку.


 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим