Боротьба за павлоградський водозабір триває

В четвер, 24 березня, в районі водозабору (неподалеку від школи №20) пройшла акція протесту проти забудови цієї території. У ній взяли участь активісти, депутати міської ради, мешканці міста – всі ті, кому небайдужа доля водозабору.


Приводом для такої акції став той факт, що власник почав завозити на територію водозабору будівельний матеріал. Були і ті, хто не проти забудови території водозабору. В їх числі засновник «Школи Ірини» Андрій Манасян, активісти Юрій Марченко та Владислав Шевчук. Вони обґрунтовують свою точку зору тим, що власник землі пообіцяв, що на території водозабору буде реабілітаційний центр для воїнів АТО та дітей-інвалідів і вони йому повірили.


Сам же власник землі Віктор Захаров запевняє, що тут буде реабілітаційний центр, котрий включає іподром. Що конкретно (які будівлі) підрозуміває реабілітаційний центр, власник назвати не може. Каже, що іще не вирішили. І взагалі це його земля і ніхто не має права йому вказувати, що там має бути.


Присутні на мітингу були і чимало поліцейських. Як повідомила слідчий павлоградського відділу поліції, запит про те, чи є ця зона санітарною зоною водозабору, вони направили до екологічної інспекції. Відповідь іще не надійшла.


Боротьба за водозабір триває.

 

 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим