Бути чи ні льодовому катку на Соборній?

Вже декілька років льодовий каток на Соборній площі радує павлоградців. І не тільки дітлахів – дорослі тут проводять навіть турніри з хокею.

 

Як бачимо, заряд адреналіну отримають багато дітей. Для них прийти на каток – це справжнє свято. Часто до дітей долучаються і батьки - якщо немає своїх ковзанів, їх завжди можна взяти напрокат прямо тут, на Соборній площі. Ціна за годину задоволень не така вже і висока.

 

Але льодовий каток на Соборній площі більше не будуть встановлювати - він повинен зникнути. Звичайно, не зовсім, а тільки з центральної площі Павлограда. Таке рішення прийняли депутати міськради минулого скликання ще у 2014 році. Мотив – на площі проводяться різні масові заходи, і каток заважає їх організації. Колишні депутати обіцяли знайти для нього інше, стаціонарне місце. Але чомусь таке місце так і не підшукали. 

 

Отже, слово за депутатами міської ради нового скликання. Немає сумнівів, що вони знайдуть місце для льодового катка. 

 

Тим часом небайдужі павлоградці пропонують у соцмережах свої варіанти. Це може бути пустир за Центральним універмагом біля дитячої лікарні або величезний пустир за міськвиконком по вул. Радянський. Це – також центр Павлограда, і такі пустирі тільки псують обличчя міста. Але найголовніше – павлоградці знову отримають місце для розваг, відпочинку та просто задоволень.

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим