В зону АТО відправилася бойова техніка, відремонтована павлоградцями

Відремонтований БТР та «Урал» сьогодні відправили в зону АТО. Це уже третій БТР, відремонтований за кошти фонду Володимира Тихонова «Єдина родина».

 

Техніка ремонтувалась у Черкаському. На в’їзді в Павлоград Володимир Тихонов зустрів бійців, передав їм цигарки, каву, солодощі. Бійці ж подякували йому за вагому допомогу. Адже запасні частини коштують недешево. Кажуть, що завдяки його підтримці у них більше сил, більше енергії.

 

Лише ремонтом допомога не обмежується.

 

«Мені хлопці сказали, що потрібен тепловізор. Він коштує більше 100 тис гривень. Але будемо думати. Якщо розвідникам потрібен буде безпілотник, то купимо і безпілотник. І роблю я це не заради піару. Найвища подяка для мене - це коли я розмовляю із бійцями, запитую, як пройшла ніч, всі живі і це - найголовніше для мене. Сім’я Тихонових сказала для себе, що ми не будемо осторонь. Моя родина вирішила, що якщо ми не на передовій, то ми будемо тут, в тилу, як можемо допомагати бійцям. Ми не будемо стояти осторонь. «Єдина родина» розширяє територію. Нас стає все більше. А все решта – це всього лише гроші», - каже Володимир Тихонов.

 

 
Banner
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим