Вибори ще не розпочалися, а опитування вже проводять

Рівно через три місяці, 25 жовтня 2015 року, в Україні повинні відбутись вибори міських голів та депутатів міських рад. Сьогодні до нас потрапили цікаві матеріали опитувань павлоградців стосовно майбутніх виборів. Незважаючи на те, що опитування проводили дві різні команди, підсумки виявилися дуже схожими.
 
На питання, кому з можливих кандидатів в мери Павлограда ви віддаєте перевагу, найбільше голосів набрав Микола Пономарчук – 14,1%. Друге місце – у Анатолія Мухіна, 14%, трете – у Івана Метелиці з 12%, четверте – Анатолій Вершина з 10,6%, п’яте – Микола Житник  - 7,1%. 

На питання, якій політичній партії ви віддаєте перевагу, найбільше голосів набрав Опозиційний блок, тобто колишня Партія регіонів – 23%. Друге місце розділили Радикальна партія Олега Ляшка та Блок Петра Порошенка – по 7%. 

При опитуванні стосовно депутатського місця в Дніпропетровську обласну раду, знову перше місце отримав ще невідомий кандидат від опозиції (читай – колишньої Партії регіонів) – 13,1%. На другому місці Микола Житник – 12,4%, на третьому – Сергій Юнак – 11,8%. Далі йдуть Леонід Шиман з 10,9% та Віктор Абрамас – 3,6%.  
 
 
Banner
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим

Схожі новини: