«Рідне місто в об’єктиві».

З нагоди відзначення 235-ї річниці Дня м. Павлограда запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в міському конкурсі відеороликів «Рідне місто в об’єктиві».

Мета Конкурсу — підтримка творчих ініціатив павлоградців, збереження традицій та родинних цінностей, любов до рідного міста, поширення інформації про найцікавіші і знакові події в місті, свідками яких стали автори відеороликів, розширення кругозору, розвиток спостережливості, естетичного смаку тощо.

Конкурс проводиться за жанрами: соціальна реклама, репортаж, влог, музичний кліп, Instagram Stories, лайфхак, шоу-тизер, челендж, Сити-тур, соціальний експеримент на теми: «Кращі краєвиди улюбленого міста», "Місто моєї мрії”, "Мої земляки в об’єктиві рідного міста” , "Павлоград від історії до сучасності”, «Мій день у Павлограді» тощо.

Ніяких обмежень щодо формату, стилю і наповнення немає.

При оцінці відео від учасників будуть враховуватись:

 Загальна ідея відео

 Тривалість до 1,5 хвилини

 Оригінальність та авторський підхід, не використовувати чужу інтелектуальну власність;

 Відповідність тематиці конкурсу

 Чіткість передачі думки відео

 Наявність звукового супроводу

 Загальне емоційне сприйняття.

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі мешканці міста незалежно від віку. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

Право інтелектуальної власності

Відповідальність за дотримання авторських прав роботи, яка бере участь в конкурсі, несе автор (колектив учасників), який надіслав цю роботу на конкурс.

Надсилаючи свою роботу на конкурс, автор (колектив учасників) автоматично надає право організаторам конкурсу на використання надісланого матеріалу (розміщення в мережі інтернет, телепрограмах, участь у творчих проектах, публічного оповіщення і т.п.).

Відеоролики будуть транслюватися в популярних паблік соціальних мереж.

Етапи конкурсу

З 01 травня по 01 серпня 2019 року зніми відео, залий його на youtube та реєструй до участі у конкурсі (заявка додається).

З 01 серпня по 01 вересня 2019 року компетентне журі обере та оголосить переможців. Інформація про переможців буде оприлюднена на сайті pavlogradmrada.dp.gov.ua. Відеоролики, що отримають найбільшу кількість балів від журі конкурсу в кожній номінації будуть визначені переможцями та нагороджені дипломами та цінними подарунками. Переможці будуть запрошені на Церемонію нагородження, що відбудеться 14 вересня 2019 року (у День міста).

Увага! Учасникам конкурсу! Ви повинні переконатися, що всі люди, які є персонажами вашого відео, не мають заперечень проти опублікування відео. Відео не може містити упереджень, ненормативну лексику. Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право не розміщувати на сайті відео, яке не відповідає вимогам.

 

Заявки та відеороботи подаються до 01 серпня 2019 року до відділу культури Павлоградської міської ради, вул. Соборна, 95, каб. 301, тел. (0563) 204160.

 

Заявка

на участь у І міському конкурсі відеороликів "Рідне місто в об’єктиві”,

присвяченому 235-ій річниці міста Павлоград

 

номінація:

__________________________________________________________________

назва колективу або ПІБ учасника

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

короткий опис ідеї відео ________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

керівник колективу _______________________________________________

(ПІБ ПОВНІСТЮ!)

 

домашня адреса та ІНН + ксерокопія паспорту (1,2сторінка + прописка ОБОВ’ЯЗКОВО)

_________________________________________________________________

_________________________________________________________________

 

відомості про учасника

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

контактний телефон _______________________________________________

 

дата заповнення заявки «________»____________2019 р.

 

особистий підпис учасника або керівника ___________________________

 

ЗГОДА

учасників конкурсу на подальше використання

фотографічних знімків і відео матеріалу

Я, _________________________________________________________(П.І.Б.), паспорт № ________ серія _____________, виданий ______________________ _____________________________________________________________________________________________ даю згоду на використання фотографічних знімків і відео матеріалу в цілях розміщення на офіційному сайті, на сторінках соціальних мереж, в телепередачах, участь у творчих проектах, публічного оповіщення і т.п., які необхідні або бажані для досягнення зазначених вище цілей, включаючи (без обмежень) збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання фото і відео.

 

_____________________________ / ______________________________ /

_______________________ 2019 року

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим