Стан здоров’я Юрія Малімонова нормалізується

29 жовтня об одинадцятий годині ранку був жорстоко побитий представник Національних дружин в Павлограді Юрій Малімонов. Невідомі напали на нього зі спини, залили очі балоном, проломили голову кастетом, зламали щелепу. 

 

В Національних дружинах вважають, що причиною нападу на Юрія стала його активна антинаркотична діяльність у місті, а саме — його боротьба з наркорекламою.

 

Скоєний злочин визвав широкий резонанс не тільки в Павлограді – сюжет про напад показало багато національних телеканалів. Але одними сюжетами та дописами у соцмережах ця справа просто не має права закінчитись – тривають слідчі дії. 

 

Як нам повідомив заступник головного лікаря 4-ї міськлікарні Іскендер Іскендеров, наразі стан здоров’я Юрія Малімонова нормалізується і завтра, 2 листопада, його повинні перевести з реанімації до загального відділення лікарні. 

 

Сподіваємось, що винні у скоєні злочину будуть знайдені та покарані, і що це трапиться у найближчий час. 

 

- Ми просимо всіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо нападу, - кажуть в Національних дружинах, - зателефонувати за номером 063-104-45-75, або написати у приватні повідомлення до Національного корпусу Дніпра

 


 Стан здоров’я Юрія Малімонова нормалізується 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим