Українська Етнічна Громада відмітила річницю зі дня свого заснування

Рік тому ініціативна група дніпрян на Віче проголосила Акт єднання українців в Українську Етнічну Громаду, яка за такий короткий термін спромоглася заявити про себе у Дніпрі та Україні.

У неділю, першого квітня, на Монастирському острові у Дніпрі біля пам’ятника Тарасу Шевченко відбувся урочистий захід, присвячений річниці громади, на якому було затверджено річний звіт про роботу. 
За перший рік зроблено чимало. Про це громаді розповіла заступник координатора Кола Української Етнічної Громади Оксана Єськова. 
Основні напрямки роботи – мовний, виховний, культурний, і сторічний, етнотурізм та благодійність. Більш детальніше про роботу громадської організації ви зможете дізнатись на офіційній сторінці Української Етнічної Громади у Фейсбуці. 

А в цей день, 1-го квітня, на Монастирському острові лунали привітання, відбувся святковий концерт. Наприкінці на всіх присутніх чекав справжній українській куліш, нагодували всіх.

Були присутні на урочистому заході у представники «Самозахисту підприємців» Павлограда та інших громадських організацій нашого міста. Співала відома на всю Україну поетеса, бард та композитор Олеся Чайка. Одну з її пісень виконала учениця Олесі маленька Вероніка Бабиніна. Але,зазвичай, спочатку лунав гімн України. Про це все – в нашому сюжеті. По порядку.
 
 

 Українська Етнічна Громада відмітила річницю зі дня свого заснування 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим