В Павлограді відзначили День Соборності

В Павлограді День Соборності розпочався на Соборній площі о 10-й годині, коли представники міської влади, громадських організацій, депутати, сім'ї загиблих в АТО і волонтери вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за незалежність України, поклали квіти на Алеї Слави.


В урочистих заходах приймала участь і громадська організація "Самозахист підприємців" Павлограда.


В цей день в нашому місті пройшло багато різноманітних заходів, присвячених Дню Соборності. Зокрема в бібліотеці сімейного читання №3 для студентів Павлоградського коледжу Національного гірничого університету була презентована книжкова виставка "Нашої історії рядки", присвячена людям, які стояли біля витоків української державності і зробили багато для того, щоб Україна відбулася як держава.


Михайло Грушевський, Володимир Вінніченко, Павло Скоропадський, Сімон Петлюра – про цих історичних особистостей розповідали студентам провідний бібліотекар цього закладу Людмила Гудаченко і бібліотекар Олена Корольова. До речі, книжкова виставка "Нашої історії рядки" - постійна, ви завжди можете ознайомитись з історичною (і не тільки історичною ) літературою, відвідавши цей бібліотечний заклад. В загалі, павлоградські бібліотеки – чи не єдині установи в нашому місті, де послуги надаються безкоштовно. Саме так – безкоштовно.


В той час, коли ми проводили зйомки в бібліотеці сімейного читання №3, на новому мосту через Вовчу розпочалася дуже цікава подія, в який прийняли участь сотні павлоградців. Вперше в історії нашого міста його мешканці та молодь провели флеш-моб, з'єднав живим ланцюгом два береги річки. Флеш-моб мав назву "Міст єдності" і символізував єдність Заходу i Сходу України. І це дійсно було дуже символічно, бо акція проходила в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Історичній день, коли Україна стала єдиною, соборною державою.
 
 
В сюжеті використано фото Вадима Шальского

 

В Павлограді відзначили День Соборності 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим