Діти з зони АТО в Павлограді

В одному з попередніх сюжетів ми розповідали про поїздку павлоградських волонтерів до зони АТО – зокрема, про візит до міста Мар’їнка. Нагадаємо - на протязі року існує програма «Павлоград і Мар’їнка - разом». В рамках цієї програми вже реалізовано декілька проектів. Планувалось, що наприкінці березня до нашого міста завітають учні мар’янскьких шкіл, щоб відпочити від вибухів та обстрілів, які тут лунають майже щодня – місто знаходиться на межі з самопроголошеною ДНР, до сепаратистів звідси всього декілька сотень метрів.

 

І от 31 березня діти з двох шкіл Мар’їнки приїхали до Павлограда. На в’їзді до нашого міста їх зустрічали павлоградські волонтери. А біля міськвиконкому на них вже чекали мер міста Анатолій Вершина та директор міського культурно-дозвільницького центру «Мир» Микола Могильний в образі засновника Павлограда Матвія Хижняка.


Наприкінці зустрічі діти отримали від мера міста подарунки з символікою Павлограда – календарики і солодощі. Волонтери подарували школам Мар’їнки два прапори України з автографами та побажаннями. Волонтери на прапорах вже розписалися. Свої побажання залишили об’єднання «Сила добра» та громадське формування «Павлоградська сомооборона». Розписався на прапорах і міських голова Анатолій Вершина. Задумка дуже проста – кожна організація, установа та творче об’єднання Павлограда, де побувають діти, залишать на прапорах свої автографи. Діти повезуть їх додому, до своїх шкіл у Мар’їнку і для них це буде добрим нагадуванням про візит у наше місто. Тим часом на дітей вже чекали у загальноосвітній школі №9. Для них тут приготували багато сюрпризів та подарунків.


Програма візиту дітей з Мар’їнки до Павлограда була дуже насиченою і показати все в одному сюжеті просто неможливо. Продовження – у понеділок, 3-го квітня. 

 


 Діти з зони АТО в Павлограді 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим