Павлоградські волонтери в зоні АТО

Незалежне Павлоградське телебачення починає цикл передач, присвячених волонтерам нашого міста. Тим самим волонтерам, які постійно їздять в зону АТО. Вони відчувають відповідальність за країну. Вони вносять посильний вклад у нашу перемогу. Кожен – по своєму. Так, зранку 15 березня, перед тим, як їхати в зону АТО, ми відвідали декілька людей з «Кулінарної сотні». Дівчата напекли та передали на фронт смаколики та випічку. Доречі, волонтерам допомагають багато павлоградців. Наприклад, коштами на солярку, щоб заправити машини, допоміг відомий в місті хірург Іскандер Іскандеров та директор агрофірми «Шторм» Сергій Кондрачук.


Потім павлоградці завантажили у машини гуманітарну допомогу, яку передали волонтери з Закарпаття. Всього – півтори тонни. Там, на лінії розмежування, ця гуманітарна допомога буде дуже доречна. Окрема розмова – про дівчат, які постійно їздять в зону АТО. В мережі інтернет та на блокпостах їх вже охрестили «Шалені білявки». П’ять білявок, які входять до об’єднання «Сила добра» і працюють парикмахерками, час від часу закривають свою майстерню та їдуть до зони АТО, щоб підстригати воїнів безпосередньо на передовій. Про них ми зробимо окрему передачу. А зараз – про поїдку павлоградських волонтерів, яка відбулась у цю середу.

 

Ми вирушили двома мікроавтобусами. Наша мета – Великі Новоселки, які знаходяться в тридцяти кілометрах від фронту. Саме тут розташований центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Об’єднання «Сила добра» допомагає цьому центру на протязі останнього року. І на цей раз павлоградські волонтери привезли дітям одяг, медикаменти, продукти харчування, солодощі та подарунки. Разом з дітьми волонтери посадили дерева, які спеціально для цього були доставлені з Павлограда. Але особливо зворушливою була зустріч наших дівчат з обездоленими дітьми, які так прагнуть родинної уваги та ласки. Про все це – по порядку.

 

Велика Новоселка – це був перший пункт нашої поїздки. Наступний – Мар’їнка. Місто, яке знаходиться на «нулі», до так званої ДНР звідси – всього декілька сотень метрів. Павлоградцям тут були дуже раді, їх зустрічали як рідних. До речі, керівник військово-цивільної адміністрації Мар’їнки Олександр Тесля багато років прожив у Павлограді. Про зустріч з ним та про те, як планується співпраця між нашим містом та Мар’їнкою дивиться завтра, 17 березня, у нашому наступному сюжеті.

 


 Павлоградські волонтери в зоні АТО 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим