Ціни на автобусні перевезення. Дебати продовжуються.

Питання збільшення вартості проїзду у міському транспорті Павлограда розглядалось на засіданні Громадської ради міста, котра діє при Павлоградському міськвиконкомі.


На засіданні були присутні керівники підприємств, котрі здійснюють перевезення пасажирів у місті.

Значне здорожчання вартості проїзду (аж на 1,50 грн) набуло широкого резонансу в місті та викликало соціальну напругу. Аби зменшити рівень накалу перевізникам запропонують трохи зменшити ціну проїзду у міському транспорті – на 10%, 7% чи 5% - повідомив секретар міськради Євген Аматов. А якщо ті не погодяться, то можливо навіть проведуть новий конкурс на визначення нових перевізників.

У перевізників обґрунтування традиційні – пальне, запчастини дорогі, мінімалку підняли, пільгові перевезення не відшкодовують.

Члени Громадської ради мали чимало претензій до перевізників: водії грубі та безкультурні, автобуси брудні та холодні. Окрім того, звідки місквиконком, котрий затвердив рішення про підвищення вартості проїзду, знає реальні доходи перевізників, адже їх прибуток ніяк не контролюється, бо квитки пасажирам не видаються.


Наостанок голова Громадської ради похвалила раду за плідну роботу. Мовляв саме завдяки їх зусиллям призупинена забудова охоронної зони території Павлоградського водозабору.


Так, посперечавшись і ні до чого не домовившись, як до речі і завжди, Громадська рада завершила своє засідання.

 

 Ціни на автобусні перевезення. Дебати продовжуються. 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим