Три доби з блокувальниками: те, що не покажуть національні телеканали

В одному з попередніх сюжетів ми вже розповідали про блокаду торгівлі з окупантами та павлоградців, які підтримують акцію. Наразі блокада триває. Вона не тільки продовжується, а й поширюється – 10 лютого активісти перекрили ще одну залізничну гілку у напрямку Ясинувата-Костянтинівка в районі станції Фенольна - основну магістраль торгівлі на крові та фінансування тероризму.


На блокаду, як і минулого разу, Незалежне Павлоградське телебачення вирушило з активістами громадського об’єднання «Хорт». Прибувши у місто Бахмут 9 лютого, ми одразу потрапили на онлайн-репортаж, який в режимі реального часу проводився безпосередньо з місця, де вже були перекриті колії. Останніми днями поширювалась інформація, що блокада начебто припинена, що в неї брали участь невідомі люди у камуфляжі, що тут зібрались бомжі та алкоголіки. Завдання тих, хто поширював таку інформацію, дуже просте - дискредитувати саму ідею блокування торгівлі з окупантами та виставити справжніх патріотів в непривабливому світлі. 

 

Разом з блокувальниками ми провели три доби. Ні бомжів, ні наркоманів за цей час не помітили. Тільки ветерани АТО, активісти, волонтери та небайдужі громадяни. На блокуванні зустріли навіть пастора християнської церкви, який ще у 2014 році взяв до рук зброю та добровольцем пішов на фронт захищати Україну.

 

Серед тих, хто зараз блокує торгівлю з окупантами, дійсно багато учасників бойових дій. Вони знають, з яким ворогом насправді йде війна і прекрасно розуміють, що відстоюють зараз.

 

У четвер редут у місті Бахмут відвідали волонтери «швейного взводу» «Дамські пальчики». Анна Прудська і Тетяна Найда привезли з Павлограда теплу одежу, взуття, ковдри, матраци і продукти. Про волонтерів – окрема розмова. Блокаду підтримують багато українців . Волонтери приїздять із різних областей і міст, навіть зі Львова, долаючи відстань з одного кінця країни в інший. Розмови про те, що волонтерський рух в Україні поступово згасає, - не більше, ніж пусті балачки. Ми переконались в цьому на власні очі.

 

В той же день, у четвер, разом з керівництвом штабу блокади Анатолієм Віногродським і Сергієм Акимовичем ми вирушили на об’їзд залізничних гілок. Штаб вирішував, де відбудеться наступне блокування колій.

 

Отже, залізничну гілку між Горлівкою та Костянтинівкою блокувати не було сенсу. Це вже зробили місцеві жителі, зрізавши дроти електропостачання. Проржавілі колії теж свідчили про те, що потяги тут давно вже не ходять. Інша справа – станція Фенольна. Через напрямок Ясинувата-Костянтинівка, за даними штабу, у проходить основна торгівля з окупантами. 10 лютого, ввечері, активісті блокували цей напрямок, зупинивши перший товарний потяг. 

 

В той час, коли патріоти блокують залізничні колії, їх теж блокують. Блокують інформаційно. Подробиці акції ви не побачите у випусках новин національних телеканалів, а якщо і побачите, то часто це буде перекручена інформація. Але є інтернет. Є офіційна сторінка штабу блокади торгівлі з окупантами у фейсбуці. Треба просто на неї зайти і переконатись, що блокада триває і до неї долучається все більше і більше патріотів. 

 


 Три доби з блокувальниками: те, що не покажуть національні телеканали 

 

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

  • Відправити сюжет друзям і знайомим